Нотатки пані ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
08-08-2017  11:34
Нотатки пані

 

 

Сьогодні ми розповімо про:

-як вживати каву, щоб не нашкодити організму;

 

пані Інна

Кава – улюблений ранковий напій.

Кілька порад любителям кави або як вживати каву, щоб не нашкодити організму:

 

 

 

  • Не можна пити каву натщесерце. До чорного напою потрібна така собі підстилка з їжі, але не дуже товста. Після занадто щільного обіду каву теж не варто пити. Щоб кава не нашкодила слизовій шлунка її треба пити з холодною водою. Таку каву називають “кава по-колумбійському”.
  • Цілком достеменно виявлено, що каву не можна пити разом з алкоголем і з тютюновим димом. По серцево-судинній системі це лупить нещадно.

  • Не варто додавати в каву пряності – це нерідко викликає загальну слабкість і навіть головний біль. Що стосується  молока, вершків та іншої сметани – тут думки дослідників розходяться. Частина вчених вважає, що кавово-молочна суміш неприпустима, бо впливає на вироблення деяких ферментів і пагубна для шкіри; інші вважають, що додавання молока або вершків зменшують негативний вплив кави на слизову шлунка.
  • Більшість експертів, які вивчають кофеїн, згодні з тим, що вживання до 300 міліграмів кофеїну в день є безпечним для дорослої людини. Приблизно стільки кофеїну ми отримаємо з трьох чашок кави. Така доза зарядить енергією, допоможе впоратися з втомою і дасть більше витривалості при заняттях спортом. Однак вагітним жінкам потрібно зменшити кількість кофеїну або виключити його повністю. Найменше вживати кофеїну рекомендується дітям.

  • Кава діє як ліки, краще заварювати її не на воді, а на настої шипшини.
  • При варінні меленої кави фахівці радять не розбивати піну, що утворюється поверху – вона не дає зникнути ароматичним речовинам.

 

Кав’ярня BAZIKALO запрошує іменинників відсвяткувати день народження разом.

Від них — солодкий подарунок — свяковий торт.

Адреса: м. Рівне, вул. Короленка, 1 (ТЦ “ЗЛАТА ПЛАЗА”), 3-й поверх.

Якщо Ви хочете поділитися ідеєю чи цікавою темою для рубрики “Нотатки пані”, залишайте коментарі у Фейсбуці з позначкою #Нотатки_пані.

 

Мета:


Читайте також:10C°
9м/с