Нотатки пані: акції та знижки магазинів та супермаркетів Рівного | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
29-08-2017  11:30
Нотатки пані: акції та знижки магазинів та супермаркетів Рівного

пані Інна

Сьогодні ми розповімо які акції і знижки діють магазинах та супермаркетах Рівного.

28 серпня – 10 вересня магазин «Спортмастер» ( ТЦ «Еватор» ) пропонує знижки на чоловічий та жіночий спортивний одяг ТМ «KAPPA»;  кросівки, килимок для йоги, боксерські рукавички , дитячий одяг  ТМ «DEMIX» ;  жіночі рюкзаки ТМ «SKECHERS»

01 вересня – 10 вересня супермаркет «METRO» (вул.Макарова,21)  пропонує знижки в розмірі 30% на морепродукти, шоколад,  сир в асортименті, вино, м»ясні та ковбасні вироби, а також на косметичні засоби та пральні порошки в асортименті.

29 серпня – 04 вересня супермаркет «THRASH» (вул.Шухевича,12 та вул.Олени Теліги,49) пропонує знижки на шоколад в асортименті, вино та пиво в асортименті.

29 серпня – 06 вересня супермаркет «АРСЕН» (вул.Є.Коновальця,20) та супермаркет «ФРЕШ» (вул.Богоявленська,40) пропонує знижки на м»ясо курятини та свинини, сало , ковбасні вироби,  рибу та рибні консерви в асортименті, декілька видів сиру твертого та творожків, приправи, соуси та майонез в асортименті, а також на різноманітні товари для дому.

23 серпня- 19 вересня супермаркет «FOZZY» (вул. Курчатова,9) пропонує знижки на хлібобулочні вироби та випічку, а також на товари для тварин та рослин, на товари для дітей ТМ «NESTLE», а також на різноманітні товари для дому.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
13C°
4м/с