Нотатки пані: чи варто пробачати чоловікові зраду? | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
14-09-2017  11:30
Нотатки пані: чи варто пробачати чоловікові зраду?

пані Інна

Що ж робити жінці? Виганяти, пробачати, сердитись, розмовляти?

Варіант 1: розірвати із ним стосунки

Навіть, якщо ти завжди була переконана в тому, що зрада – не простимий вчинок, розірвати стосунки з чоловіком буде дуже складно. Просто тому, що до його зради ти напевно не збиралася цього робити. Це рішення стане одним із найскладніших у твоєму житті. По-перше, приймати його доведеться в складному емоційному стані. По-друге, ти будеш відчувати, що це рішення вимушене: не ти зраджувала, а тебе поставили перед фактом. По-третє, тобі потрібно бути готовою до того, що тебе підтримають не всі. Намагайся не втягувати людей в подробиці свого особистого життя настільки довго, наскільки це можливо. Інакше тобі доведеться витрачати і так виснажені внутрішні ресурси на марні розмови. І, нарешті, тобі потрібно бути готовою до власного внутрішнього опору: якась частина тебе неодмінно скаже, що зраду можна пробачити. І тобі доведеться з цим сперечатися.

Варіант 2: він піде до коханки

 

У цьому випадку ти нічого не вирішуєш, звичайно ж. Якщо чоловік прийняв рішення піти, він піде. З плюсами і мінусами цього рішення тобі доведеться змиритися, як із неминучим, і це найскладніше. У цей момент зовсім неможливо повірити, що життя не закінчилося і що попереду тебе напевно чекають інші стосунки. Тобі потрібна допомога близьких людей, щоб пережити цей момент. І найголовніше, з чим тобі доведеться боротися – це з внутрішнім відчуттям «Я зробила щось не так». Важливо пам’ятати про те, що ніякі твої дії не могли штовхнути чоловіка на зраду, в тому, що він обрав іншу жінку, ти не винна.

Варіант 3: спробувати врятувати стосунки

 

Це рішення приховує у собі небезпечну пастку: ти можеш опинитися в ситуації, в якій ти лише підтримуєш видимість нормальних взаємин, але при цьому продовжуєш страждати, тому що загнала біль глибоко всередину. Подальший розвиток подій залежить від твого партнера: якщо він щиро розкаюється у скоєному і готовий працювати над збереженням стосунків, ти зможеш пережити цей період. Якщо ні – ти, швидше за все таки прийдеш до першого варіанту – до розлучення. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
7м/с