Нотатки пані: як правильно підібрати  нижню білизну | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
17-09-2017  10:11
Нотатки пані: як правильно підібрати  нижню білизну

пані Інна

Колір 

Звичайно, ви вільні вибрати білизну того відтінку, який вам подобається найбільше. Але я вам раджу підбирати білизну, відштовхуючись від відтінку вашої шкіри.

Якщо у вас дуже світла, швидше, бліда шкіра, то вам потрібно вибирати кольори, які додадуть шкірі сяйва. До таких кольорів відносять світло-бузковий і його відтінки, персиковий, беж, білий.

Уникати слід чорного, синього, блакитного, червоного (точніше, ягідного і кривавого відтінків) та помаранчевого кольорів, які будуть суттєво контрастувати зі світлою шкірою.

Смаглявим дівчатам і власницям оливкової шкіри підійдуть практично будь-які кольори, але особливо виграшно на вас будуть виглядати помаранчевий, насичений фіолетовий і салатовий кольори.

Нарешті, жінки з нейтральним кольором шкіри можуть дозволити собі будь-які кольорові поєднання.

Примірка бюстгалтера

Ніколи не купуйте нижню білизну без примірки. Так ви не будете точно впевнені в тому, що воно зручне і комфортне.

Одягаючи бюстгалтер, злегка нахиліться вперед і акуратно вкладіть груди в чашечки. Застебніть його на середню застібку (це дуже важливо) і випрямтеся. Відрегулюйте бретельки так, щоб вони щільно прилягали до шкіри, але не впивалися в неї.

Після цього трохи порухайтеся: нахиляйтеся в різні сторони, підніміть і опустіть руки, пострибайте. Бюстгальтер при цьому повинен залишатися на місці.

Слідкуйте за тим, щоб груди не випадали, а кісточки НЕ здавлювали ні молочну залозу, ні шкіру в області пахв. Якщо це відбувається, то бюстгальтер вам малий.

Задня частина бюстгальтера ні в якому разі не повинна задиратися. Вона весь час повинна перебувати в строго горизонтальному положенні, а під застібку повинні вільно проходити два пальці руки.

Після примірки зверніть увагу на те, щоб бюстгальтер не залишив слідів на шкірі. Якщо сліди є, його краще відкласти.

Як вибрати трусики

Купуючи трусики, багато жінок не наважуються їх приміряти з гігієнічних міркувань. Однак у багатьох великих магазинах нижньої білизни для цього випадку передбачені спеціальні наклейки, які кріпляться на внутрішню сторону трусів. Крім того, я раджу вам здійснювати примірку в своїй білизні. А щоб розмір вибрати точніше, для походу в магазин надягайте ваші самі мініатюрні і тонкі трусики.

Якщо труси малі, то ви це відразу зрозумієте по тому, як сильно впиваються резинки і шви в шкіру. Резинка занадто маленьких трусів часто підвертається і тисне. Після примірки від таких трусів на шкірі залишаються явні сліди.

Занадто великі труси будуть “бовтатися” безформним мішком, який візуально додасть вам пару кілограм.

Ці прості поради допоможуть вам підібрати ідеальний комплект нижньої білизни, в якому ви будете почувати себе впевненіше і сексуальніше.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
5C°
5м/с