Нотатки пані: як правильно вибрати дитяче осіннє взуття | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
30-09-2017  12:26
Нотатки пані: як правильно вибрати дитяче осіннє взуття

пані Інна

При виборі взуття варто віддати перевагу натуральним матеріалам. Універсальним варіантом буде взуття з мембранних матеріалів. У такому взутті ніжка може дихати, підтримується оптимальна температура і що важливо, таке взуття не промокає. При виборі шкіряного взуття уважно роздивіться, як приклеєна підошва. Кращим варіантом буде клеєво-лите з’єднання, таким чином, взуття не буде промокати, що важливо для дощової погоди.

Огляньте задник взуття. Віддайте перевагу цілісному і жорсткому заднику.

Застібка повинна бути максимально зручною і забезпечувати хорошу фіксацію ноги. Кращою і найзручнішою застібкою буде липучка. Вона зручна у використанні, як для дитини, так і для батьків.

Взуття краще вибрати з товстою підошвою і зробленою з легкого матеріалу. Товста підошва додатково захистить стопу від вологи і допоможе довше зберігати тепло ноги.

Оцініть висоту каблука. Кращим варіантом буде середній каблук, що забезпечить правильне формування стопи дитини.

При покупці осіннього взуття в магазинах варто взяти з собою дитину, адже головним критерієм вибору є зручність і комфорт вашого чада. Обов’язково потрібно, щоб дитина приміряла взуття і трохи походила, побігала, пострибала в ньому по магазину, так ви побачите чи комфортно дитині.

Ще хочу зауважити, що не варто економити на дитячому взутті. Кращим вибором буде дитяче брендове взуття, відомі виробники ніколи не зроблять взуття, яке було б незручним, чи неякісним, тому навіть купуючи це взуття в інтернет магазині, можете бути впевнені, що вашій дитині в ньому буде комфортно і зручно. Пам’ятайте, що хороше і якісне взуття забезпечить здоровий і правильний розвиток стопи вашої дитини.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
6м/с