26°

Нотатки пані: кілька жіночих секретів, які допомагають привернути чоловічу увагу

  1. Намагайтеся бути максимально природною, вільною і відкритою. Будь-яка людина підсвідомо відчуває брехню, недовіру і це відштовхує, тому що складно бути відвертим з людиною, яка тобі не довіряє.
  2. Посміхайтеся. Навіть якщо в житті все не так добре, як хотілося б. Намагайтеся частіше дарувати посмішки оточуючим – цим ви не тільки робите щасливішою себе і всіх навколо, але і стаєте більш привабливою в очах чоловіків.
  3. Створіть свій власний образ. Неправильно думати, що щось у вашій зовнішності відштовхує чоловіків – а саме так думають про свою зовнішність майже всі жінки. Погано бути товстою, худою, високою, низькою, похмурою, занадто голосно сміятися і так далі. Причому всі ці «погано» жінки придумують собі самі: на кожну «худорлявку» і «пампушку» знайдуться чоловіки, готові світ покласти біля їхніх ніг. Тому все, що потрібно – це створити свій неповторний образ, який підкреслить достоїнства і приховає недоліки. А заодно і зробить жінку ні на кого не схожою і унікальною.
  4. Покажіть чоловікові свій інтерес, в першу чергу, як до співрозмовника. Коли він розповідає щось, намагайтеся дивитися йому в очі, слухати, обмінюватися думками – це дуже важливо, тому що таким чином ви не тільки покажете свою зацікавленість чоловіком, але і проявите себе гідною співрозмовницею.
  5. Не соромтеся торкатися до чоловіка – ненароком, ніби ненароком. Таким чином, ви покажете, що вам приємно торкатися до нього, а це значить, що чоловік вас приваблює.
  6. Турбота про свого чоловіка – це «палиця з двома кінцями». З одного боку, чоловік оцінює жінку як матір своїх майбутніх дітей, а це значить, що її уважність, дбайливість – привабливі для нього якості. З іншого боку, нав’язлива опіка з боку привабливої жінки іноді тільки дратує.