18°

Новий спортивний майданчик, який встановили на вулиці Макарова, 10 – уже пошкоджений

20 червня у Рівному урочисто відкрили оновлений спортивний майданчик біля 10 будинку на вулиці Макарова. На нього витратили 1 мільйон 400 тисяч гривень у рамках соціальної ініціативи «Передай пас», яку організовують «Таскомбанк»  і Mastercard. 

“Загальна площа спортмайданчику – 600 м2. Під час поновлювальних робіт повністю замінили фундамент, поклали мультифункціональне  гумове покриття на полі, встановили огорожу та спортивне обладнання, яке відповідає міжнародним вимогам міні-футболу. На реалізацію проекту витратили 1 мільйон 400 тисяч гривень,” – йдеться у офіційній інформації прес-служби міськради. 

Але вже за тиждень гумове покриття було пошкоджено. Окрім того, зламані кільця для баскетболу. Про це написала у своєму ФБ журналістка Тетяна Закордонець:

“В покритті дирки. Його замість того, щоб покрити нормально, тупо покрасили. Обидва баскетбольних кільця зламані. Точно можу сказати, що бидла, звичайно, всюди вистачає. Але в нашому дворі бидлоти аж такої справді нема, щоб це пошкодити. Тобто в даному випадку це точно не людський фактор. То хто оцей стадіон робив? Якими руками? На тиждень часу?”

До слова, на цей майданчик не виділяли бюджетних коштів. Реконструкцією займалась фірма  ТзОВ «Тотал маркетинг едженсі».


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp