Обшуки на Рівненській митниці. Подробиці розповіла заступниця директора Державного бюро розслідувань ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-08-2019  21:34
Обшуки на Рівненській митниці. Подробиці розповіла заступниця директора Державного бюро розслідувань

На своїй сторінці в ФБ заступниця директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко розповіла подробниці обшуків на митницях Рівненщини та Волині.

Маю свіжу інформацію щодо обшуків у територіальному офісі ГУ Державної фіскальної служби у Волинській області. У ході розслідування встановили причетність до протиправної схеми співробітників митниць. 
Коротко нагадаю: на початку липня повідомляла, що слідчі Центрального апарату ДБР викрили протиправну схему, у якій брали безпосередню участь співробітники ДФС. Власне, вони покривали діяльність тіньового ринку з торгівлі податковими кредитами й отримували за такі «послуги» свій відсоток. Як наслідок, діяльність цієї транзитно-конвертаційної групи за сприяння волинських податківців завдала збитків державі на 190 мільйонів гривень. 
Отже, роль митників зводилася до того, що вони навмисно занижували митну вартість транспортних засобів, які імпортували за підробленими документами. У документах вказували недостовірні дані про відправника та отримувача, а також маніпулювали з інформацією, необхідною для визначення адекватної митної вартості. 
Саме зараз слідчі ДБР здійснюють 7 санкціонованих обшуків на митницях ДФС, митних постах та відділах митного оформлення. 
Процесуальне керівництво здійснює Генеральна прокуратура України, оперативний супровід – Департамент захисту економіки Національної поліції України.
Кримінальне провадження зареєстроване за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених:
частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів);
частиною 1 статті 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів);
частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України (використання завідомо підробленого документа);
частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки;
частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення, яке спричинило тяжкі наслідки).
Досудове розслідування триває.

Мета:[Heateor-SC]

Поділитися:

Читайте також:6C°
3м/с