24°

Один з нардепів Рівненщини потрапив у список найдисциплінованіших народних обранців

У списку найбільш дисциплінованих народних депутатів України IX скликання опинився лише один народний обранець від Рівненщини – Олександр Салійчук.

У топ-10 потрапили 8 представників фракції «Слуга народу» та по одному представнику фракції «Голос» і депутатської групи «ДОВІРА».

Оприлюднено і рейтинг найбільш безвідповідальних нардепів. В трійку лідерів антирейтингу потрапили позафракційний Андрій Деркач, Віталій Данілов («Батьківщина») і Валерій Дубіль («Батьківщина»).

Рейтинг тих, хто відвідує всі засідання ВР, можна знайти у телеграм-боті «Депутат на долоні», розроблений організацією «ОПОРА» в межах проєкту «Депутат від А до Я». Рівень дисциплінованості кожного нардепа визначається за результатами участі в голосуваннях на сесіях Верховної Ради у листопаді 2020 року.

Бот вміє за мить знаходити інформацію про будь-якого народного депутата, повідомляти про його парламентську активність, надсилати щомісячний аналітико-статистичний звіт, надає можливість відстежувати відсоток присутності та голосування на засіданнях ВР, оцінювати фракційну дисциплінованість і багато чого іншого. Телеграм-бот збирає дані у відкритих джерелах, таких як сайт Верховної Ради, база декларацій та портал «Вони голосують за тебе».

Для того щоб почати використовувати усі можливості «Депутата на долоні», достатньо перейти за посиланням https://t.me/deputy_on_palm_bot, та у меню «Пошук депутата» ввести потрібне прізвище.