Офіційні результати виборів на Рівненщині | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-05-2017  13:30
Офіційні результати виборів на Рівненщині

Ми вже писали про попередні результати виборів у Бойкімівській ОТГ на Млинівщині 30 квітня. Кілька хвилин тому у Рівненській обласній раді оприлюднили офіційні результати.

Відтак, головою громади стане Сергій Павлюк. Претендентів на голову Бокіймівської сільської ради територіальної громади було п’ятеро. У голосуванні взяли участь 2535 осіб, або 58,68 відсотка виборців від їх загальної кількості. Найбільшу підтримку громади – 1142 голоси – отримав самовисуванець, колишній Смордвівський сільський голова Сергій Павлюк. Водночас, до складу депутатів ради ТГ увійшли: 9 із ВО «Батьківщина», по 4 представники партій БПП «Солідарність» та «Аграрна Партія», один – партії «УКРОП», троє – самовисуванці. А також на одному з округів будуть призначені перевибори.

Не обійшлося без порушень виборчого законодавства, зо зафіксували представники громадянської мережі “ОПОРА”. Зокрема,агітації в день голосування та спроб проголосувати без паспорта або за іншим документом.

Також у  неділю відбулися вибори сільського голови в Озерецькій сільській раді, що на Володимиреччині. Тут головою обрано Олександра Федорука, який обіймав посаду секретаря сільради, члена ВО «Батьківщина». Його кандидатуру підтримали 257 виборців. Загалом у голосуванні брали участь 377, або 51,93 відсотка виборців від їх загальної кількості.

Мета:


Читайте також:-2C°
3м/с