Опубліковано запис розмови Медведчука з помічником президента РФ. До справи причетний Порошенко ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
25-02-2021  17:30
Опубліковано запис розмови Медведчука з помічником президента РФ. До справи причетний Порошенко
Фото argumentua.com

На сайті «Цензор.нет» був опублікований запис розмови між Медведчуком та Сурковим, яка відбулась ще у грудні 2014 року. Обговорювали питання, що пов’язані з діяльністю Медведчука за погодженням з Порошенком в Україні.

Нижче ми подаємо відеорозшифровку цієї скандальної розмови:

Голоси людей на цьому запису максимально схожі на голоси Медведчука та Суркова. Обидва впізнаються по характерному стилю, манері жартувати, які навряд чи можна було підробити. Це розмова саме Медведчука і Суркова.

Також повністю співпадає контекст розмови з подіями того часу – наприклад, з державним візитом Порошенка до Австралії 11-12 грудня 2014 року.

Медведчук відверто говорив про те, що у цій розмові інформував Суркова. Більше було схоже, що Медведчук звітував Суркову про свою діяльність в Україні та погоджував з ним свою діяльність. Враховуючи, що це було в грудні 2014 року, таку комунікацію з Сурковим можна розглядати виключно як прояв державної зради.

Медведчук від імені Порошенка вів перемовини з Сурковим про відверто комерційні проекти – зокрема, про постачання електрики до окупованого Криму. Медведчук стверджує, що Порошенко давав прямі вказівки міністру на укладання відповідних угод та документів.

Медведчук погоджував з Сурковим постачання, як це можна було почути, вугілля за схемою, погодженою з Порошенком. Чомусь у цьому моменті розмови Медведчук згадав і Гонтареву.

Абсолютно зрозуміло по цій розмові, що у Медведчука була регулярна та дуже змістовна комунікація з Порошенком з усіх питань, які Медведчук погоджував з Сурковим. Це не тільки політичні питання – це і суто комерційні речі, як постачання електрики або вугілля.

Фактично Медведчук звітував перед Сурковим про свою діяльність в Україні. У той час Сурков перебував у статусі помічника президента Росії і займався так званим «кураторством» над тимчасово окупованими територіями України і політикою Росії, спрямованою проти України. Розмова засвідчує, що Медведчук і Сурков перебували у тісному зв’язку і що Медведчук потребував згоди Суркова на свою діяльність в Україні. Якщо це не державна зрада, то що тоді державна зрада?

Для Медведчука це має закінчитись кримінальним провадженням. Він звітував представнику держави-агресора про свою активність і погоджував з ним подальші дії.

Діяльність Медведчука, пов’язаних з ним осіб та компаній заслуговує на всебічне розслідування. В тому числі і на базі парламентської Тимчасової слідчої комісії, оскільки «героями» цієї історії стали одразу два депутати цього скликання Верховної Ради. Порошенко повинен надати пояснення ТСК, що відбувалося і чому він допомагав Медведчуку.

Влада послідовно знешкоджує усі загрози національній безпеці України. У гібридній агресії Росії проти України Медведчук відігравав не останню роль, як бачимо за тими матеріалами, які маємо тепер. Він повинен за це відповісти. А також і повернути Українській державі усі ті ресурси та активи, які зміг привласнити за каденції Порошенка. Перший такий актив, який держава повертає, – це нафтопродуктопровід «Самара – Західний напрямок».


Читайте також:10C°
9м/с