5°

Осінній призов у Вараській громаді виконано на 100%

Осінній призов на строкову військову службу в Вараській міській територіальній громаді виконано на 100% завдяки злагодженій роботі виконавчого комітету Вараської міської ради та Вараського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

На призовну дільницю з’явилося 230 осіб, з них до війська призвано 21 призовника з міста Вараш та села Заболоття, віком від 18 до 27 років. За дві хвилі призову 2020 року 43 призовники нашої громади поповнили ряди Збройних Сил України.

Термін служби для призовників, які мають вищу освіту за освітнім ступенем спеціаліста або магістра становитиме 12 місяців, а для призовників, які вищої освіти не мають – 18 місяців.

За час проведення призову громадян на строкову військову службу надзвичайних подій не трапилось, порушень громадського порядку та дисципліни не було. Всі призовники пройшли обстеження на наявність COVID-19 методом ІФА на базі КНП ВМР «Вараська багатопрофільна лікарня».

Наголошуємо, що призвані військовослужбовці строкової служби, до виконання бойових дій в зоні проведення ООС на Сході України не залучаються, вони виконують свій військовий та конституційний обов’язок у бойових частинах та у пунктах постійної дислокації, підтримуючи їх життєдіяльність та охорону.

мНаступний призов «весняний» має розпочатися вже в квітні наступного року. Нагадуємо, що громадяни мають право на проходження альтернативної (невійськової) служби, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням, відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу».

Джерело: Вісті


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp