33°

Острог запрошує на ніч музеїв та фестиваль у середньовічній вежі

Насичений заходами травень запрошує до історичного міста туристів з усієї України.

Вже сьогодні, 17 травня, у місті влаштують «Замкові гостини». Відтак, два острозькі музеї відкриють свої двері відвідувачам – Острозький замок та Музей історії Острозької академії. Під час нічної екскурсії там будуть розповідати про епоху відродження, стародавні легенди та про 25 років історії університету.

У цей же день в Острозі заграє «Гітаріада» – це Всеукраїнський конкурс виконавців гри на класичній гітарі. Протягом двох днів учасники з різних областей України будуть демонструвати присутнім власну майстерність та таланти.

Початок о 14.00 в Острозькому краєзнавчому музеї.

У суботу, 25 травня, на гостей та жителів міста чекатиме фестиваль вуличної музики «Культурний Барбакан». У програмі заходу – творчі номери від учнів та викладачів Острозької школи мистецтв, арт-піаніно просто неба та свято фарб. Окрім цього, відомі гурти «Syntora» та «Time Will Tell» виступатимуть на сцені Барбакану.

Початок – о 12.00

Фестивальний місяць завершиться історико-культурним заходом «Острог-Ренесанс». Це щорічне свято на Острожчині, яке відбудеться 31 травня та триватиме два дні. Тематика фестивалю присвячена збереженню й популяризації української культурної спадщини.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА