5°

Патрульна поліція Рівного перевіряє усі маршрутки

До 17 грудня  по всій Україні проводиться комплекс цільових заходів “Перевізник — зима”.

Особливу увагу працівники патрульної поліції Рівного приділяють питанням підготовки автотранспорту, що здійснює перевезення пасажирів, до використання в осінньо-зимовий період (заміни шин на зимові, справність приладів обігріву скла та салону, організація передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв).

Станом на 27 листопада патрульні поліцейські оглянули 718 автобусів, що використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів, у 4 транспортних засобах виявили різного роду технічні несправності: несправні зовнішні світлові прилади, несправності (невідповідністі) шин та коліс тощо.

Охоронці порядку склали на перевізників 46 адміністративних матеріалів: зокрема 23 адмінматеріали за ч.2-3 ст.121 КУпАП (Керування водієм т.з, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, що має несправності або т.з. що підлягає обов’язковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшли) КУпАП та 4 адміністративних матеріали за ст. 121-2 (Порушення правил перевезення при наданні послуг з перевезення пасажирів) КУпАП, 9 постанов за ст.126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки) тощо.

Патрульні і надалі перевірятимуть маршрутні засоби та проводитимуть інструктажі з перевізниками та водіями щодо неухильного дотримання вимог ПДР та Правил перевезення пасажирів. В четвер патрульною поліцією в місті Рівному планується круглий стіл за участі перевізників, представників міського управління транспорту та зв’язку, управління інфраструктури і промисловості облдержадміністрації, управління укртрансбезпеки в Рівненський області та усіх зацікавлених.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp