8°

Патрульні зафіксували 56 місць у Рівному, де дороги потрібно підлатати. Складено 54 адмінматеріали на чиновників

З 4 жовтня по 4 листопада працівники Управління патрульної поліції у м. Рівному спільно з представниками комунальних та залізничних організацій провели осіннє комісійне обстеження вуличної мережі міста.

Поліцейськими відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в місті Рівному Департаменту патрульної поліції спільно з представниками Служби автомобільних доріг у Рівненській області, ДП «Рівненський облавтодор» та інших зацікавлених організацій відповідно до вимог службової телеграми Департаменту патрульної поліції та Державного агентства автомобільних доріг України проведено осінній комісійний огляд автомобільних доріг загального користування області, а також спільно з представниками місцевих органів виконавчої влади проведено огляд вулично-дорожньої мережі населених пунктів. У ході огляду здійснили перевірки готовності підрозділів ДП «Рівненський облавтодор» та комунальних організацій до зимової експлуатації доріг та вулиць Рівненської області.

За результатами обстежень направили 56 вимог (приписів) на усунення недоліків, приведення вулично-дорожньої мережі у відповідність до вимог правил, норм та стандартів з безпеки дорожнього руху, покращення організації дорожнього руху. За порушення правил утримання доріг та вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд, нормативів з обладнання місць виконання ремонтних робіт, невиконання вимог (приписів) тощо за результатами проведення огляду склали 54 адміністративних матеріалів на посадових та інших осіб згідно з чинним законодавством.

Про незадовільний стан експлуатаційного утримання доріг, вулиць, невжиття ефективних заходів з усунення недоліків, що негативно впливають на безпеку дорожнього руху, а також стан готовності дорожньо-комунальних організацій області до роботи в зимовий період проінформовано Службу автомобільних доріг в Рівненській області та Рівненського міського голову.