Пенсіонерів силових структур, які вимагають перерахунку пенсій, вислухали в обласній раді | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
07-02-2018  16:26
Пенсіонерів силових структур, які вимагають перерахунку пенсій, вислухали в обласній раді

Прийшли на зустріч до голови обласної ради Миколи Драганчука пенсіонери силових структур, аби озвучити свої пропозиції до звернення щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, яке буде розглядатися на засіданні сесії обласної ради.

“Підтримуємо ваші вимоги, адже вони об’єктивні, – звернувся до пенсіонерів силових структур Микола Драганчук. – Щоб досягти компромісу, розробник документу – облдержадміністрація, спільно з обласною радою, представниками Головного Управління Пенсійного фонду України в Рівненській області та ініціативної групи, напрацюють оновлений проект звернення.”

Компромісний варіант звернення щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ планують узгодити до кінця цього тижня. Його розглянуть на постійних комісіях обласної ради та засіданні сесії.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
4м/с