Передати показники лічильників «Рівнеобленерго» відтепер можна через Viber | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
18-10-2018  17:16
Передати показники лічильників «Рівнеобленерго» відтепер можна через Viber

Передати показники лічильника, дізнатися про планові та аварійні відключення електроенергії, ознайомитися зі станом свого особового рахунку, а також зконтактувати з нашим кол-центром відтепер можна за допомогою вайбер-групи «Рівнеобленерго».

Для того, щоб переконатися наскільки це просто – приєднуйтесь за допомогою QR-коду, або ж зв’яжіться з  кол-центром за номерами телефону (0362)  694-298, 694-279, або – за допомогою електронної пошти [email protected]

Детальну інструкцію як долучитися до нас у Viber та ефективно використовувати сервіс, Ви можете знайти на сайті «Рівнеобленерго», на  сторінці у Facebook,  а також у кол-центрі! 

Сервіс працює у автоматичному режимі:

Для того, щоб скористатися клавішами «Стан рахунку» та «Внести показник» необхідно внести номер особового рахунку (в форматі 25*******) та вказати прізвище власника. 

При користуванні сервісом «Ремонтні роботи» Вам буде запропоновано обрати район електричних мереж (Рівненський міський РЕМ, Корецький РЕМ, Дубровицький РЕМ тощо), після чого буде надіслано інформацію з датою, часом початку та завершення запланованих робіт, в наслідок яких тимчасово припинено постачання електричної енергії.

Клавіша «Контакти» надасть інформацію для зв’язку з оператором кол-центру.

До слова – вже незабаром виходити на зв’язок з кол-центром можна буде за допомогою багатоканальних мобільних номерів усіх національних операторів. 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-1C°
13м/с