5°

Перевірки Рівне Етилу на Рівненщині керівництво заводу вважає незаконними

На Рівненщині у Шпанові, за словами керівництва, триває тиск на підприємство “Рівне Етил”. 

Зокрема, перевірки ДПС незаконними визнавали у Рівненському міському суді. Це, за словами представників заводу, не зупиняє Департамент контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Про тиск на підприємство та незаконні перевірки керівництво заводу заявляло минулого тижня на пресконференції. Тоді податківці затримали автомобіль заводу, обшук якого суд визнав незаконним.

У понеділок департамент САТ знову прийшов на виробництво з перевіркою.

Директор ТОВ “Рівне Етил” Ігор Шумілов стверджує, що в цій ситуації фіскальна служба не має до його підприємства жодного відношення, оскільки воно не виробляє ніяких підакцизних товарів. 

Попри рішення суду невідомі особи продовжують вести спостереження за підприємством, зокрема біля приміщення чергує авто, проводиться фотозйомка. Повідомляється і про застосування психологічного тиску на працівників заводу, хоча без оголошення імен співробітників.

Щоб дізнатись, хто саме чергує перед входом до заводу, працівникам довелося викликати поліцію.

Такі дії, за словами адвоката Станіслава Костюченка, тривають з боку фіскальної служби уже тривалий час. За його словами, податківці продовжують чинити тиск, хоча завод сплачує податки у повному обсязі та забезпечує доходами понад 100 сімей.

Адвокат підприємства запевняє, що “Рівне Етил” продовжить боротися проти неправомірних перевірок.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp