Петро Порошенко звернувся до громадян і вибачився за помилки (ВІДЕО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
18-04-2019  17:15
Петро Порошенко звернувся до громадян і вибачився за помилки (ВІДЕО)

Звернення транслювали на офіційній сторінці Президента у Facebook.

Петро Порошенко у своєму пості пише, що дуже ризиковано експериментувати з посадою Президента та Верховного Головнокомандувача.

“Найбільше болить те, що не вдалося – завершити війну. Бо ключ від миру не в наших руках. І прикро, що мільйони людей живуть у бідності, і ми ще не подолали наслідків кризи, яку спричинила російська агресія”, – говорить чинний Президент у своєму відео-зверненні.

Порошенко визнає, що припустився тактичних прорахунків, але впевнений, що не схибив в питаннях державницької стратегії:

“Наші головні здобутки – армія. Угода про асоціацію з Євросоюзом. Безвіз. Міжнародна коаліція на підтримку України. Режим санкцій, який послаблює Росію і стримує її агресію. Томос. Децентралізація. І за все це я хотів би подякувати саме вам. Бо нічого з того не зміг би зробити, якби мене не надихала ваша підтримка”.

Вже зараз Путін розраховує на слабкого, непідготовленого, некомпетентного новачка на посаді Президента України, якого легко переграє і на безпековому, і на дипломатичному, і на політичному фронтах – запевняє Петро Порошенко.

“Україні потрібен Верховний Головнокомандувач, спроможний організувати сильну армію, міцну оборону, і на цій основі досягти миру. Україні потрібен керівник зовнішньополітичної сфери, зрозумілий світовим лідерам. Який говорить з ними однією мовою і який розбирається в хітросплетіннях світової дипломатії. Україні потрібен президент, який забезпечить незворотність європейського і євроатлантичного курсу”

Порошенко висловлює занепокоєння, що в програмі його опонента немає жодного слова про Євросоюз, і тому, на його думку, за Зеленського агітує Москва від Жириновського та Зюганова до нашої еміграції на чолі з Азаровим. 

“Вони вже спакували валізи для повернення в Україну. Як і група олігархів-втікачів. І план одного з них в разі перемоги Зеленського – повернути собі ПриватБанк. Як бачите, їм не терпиться. Вони вже зараз почали реалізацію цього задуму. Подібна авантюра загрожує втратою грошей десяткам мільйонів клієнтів. А країні в цілому – дефолтом та новою економічною кризою”

Також діючий Президент переймається тим, що реваншисти планують скасувати люстрацію та електронне декларування для державних службовців.

“Або ми впевнено продовжуємо рух до ЄС та НАТО, або настає реванш. І це не буде різкий поворот одразу. Це буде по первах малопомітне, повзуче, але впевнене повернення в сферу російського впливу” – додає Петро Порошенко.

Звернення Президента України

Дуже ризиковано експериментувати з посадою Президента та Верховного Головнокомандувача. Це ж не жарти. Ідеться про безпеку країни і про безпеку кожного з нас! В програмі мого опонента нема жодного слова про Євросоюз. Тож мене не дивує, що за нього агітує Москва від Жириновського та Зюганова до нашої еміграції на чолі з Азаровим, яка вже спакувала валізи для повернення в Україну. Як і група олігархів-втікачів, і план одного із них в разі перемоги Зеленського – повернути собі "Приватбанк". І як бачите, їм не терпиться, вони вже зараз почали реалізацію цього задуму. І подібна авантюра загрожує втратою грошей десяткам мільйонам клієнтів. А країні в цілому – дефолтом та економічною кризою. Тому Уряд і Нацбанк правильно роблять, що оскаржують це рішення.5-річне президентство – це не комедія, яку можна перемкнути на будь-якому епізоді, якщо стало не смішно. І не фільм жахів, який легко зупинити. Коли прийдете на дільниці, не думайте про Порошенка чи Зеленського. Думайте про Україну, як її зберегти! Не дайте перетворити її на Малоросію!

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 18 квітня 2019 р.

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
6м/с