Підозрювані у викраденні та зґвалтуванні дівчини і далі сидітимуть у СІЗО | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
23-02-2018  18:11
Підозрювані у викраденні та зґвалтуванні дівчини і далі сидітимуть у СІЗО

Апеляційний суд Рівненської області залишив чотирьох молодиків, підозрюваних у зґвалтуванні жительки м.Сарни, під вартою. У слідчому ізоляторі вони пробудуть щонайменше два місяці — до 8 квітня 2018 року.

Нині триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 3 ст. 152 України (зґвалтування, вчинене групою осіб) та ч. 2 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

Четверо молодих чоловіків, які мешкають в одному з сіл Сарненського району,  підозрюються в тому, що 31 січня вони виманили жительку м.Сарни, що на Рівненщині, з домівки, вивезли в лісосмугу поблизу села Чемерне Сарненського району  та зґвалтували дівчину.

8 лютого підозрюваних затримали. До цього часу вони від слідчих органів переховувались.

9 лютого 2018 року Сарненський районний суд задовольнив клопотання слідчого поліції і застосував до трьох підозрюваних у зґвалтуванні жительки м.Сарни запобіжний захід — тримання під вартою на 60 діб. Уже наступного дня такий же запобіжний захід місцевий суд застосував і до четвертого підозрюваного.

Не погодившись із рішеннями суду першої інстанції, захисники підозрюваних оскаржили їх в апеляційному порядку. Вони переконували суд у необхідності скасувати ухвали Сарненського районного суду та постановити нову, якою відмовити слідчим у задоволенні клопотань про обрання їх підзахисним виняткового запобіжного заходу —  тримання під вартою.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області, заслухавши доводи сторін, взявши до уваги всі обставини справи, а також існуючі ризики для потерпілої та свідків у цьому кримінальному провадженні, ухвали Сарненського районного суду від 9 та 10 лютого 2018 року залишила без змін, апеляційні скарги — без задоволення.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
19C°
6м/с