16°

Рівненські новини

Планове завдання 2020 року з виробництва електроенергії Рівненська АЕС виконала на 102,7%

Рівненською АЕС виконано планове завдання з виробництва електроенергії на 102,7% та склало 17 млрд 73,4 млн кВт год електроенергії. У грудні енергоблоками РАЕС вироблено 578,4 млн кВт год електроенергії.

Минулої доби на Рівненській АЕС у роботі перебували два енергоблоки на номінальному рівні потужності із сумарним навантаженням 837 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

На енергоблоці №3 (ВВЕР-1000) – 52 доба капітального планово-попереджувального ремонту. В ремонті обладнання другого каналу системи безпеки. Завершено перевантаження ядерного палива в активній зоні реактора. Усі роботи проводяться відповідно до графіка.

На енергоблоці №4 (ВВЕР-1000) – 121 доба середнього планово-попереджувального ремонту. Виконано модернізацію кранів кругової дії в рамках заходів впровадження технології Holtec. Проведено гідравлічні випробування обладнання та трубопроводів першого контуру. Усі роботи виконуються згідно з графіком.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 20,1 млн кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Джерело: РН