14°

Побої замість церкви: у селі на Рівненщині священник накинувся на прихожан (ВІДЕО, ФОТО)

на березніщивні захоплюють церкву

Учора, 3 вересня, у с. Малинськ Березнівського району сталась сутичка між прихильниками ПЦУ та УПЦ МП. Про це розповідає ЧаРівне. Перші заявляють, що священник побив їхніх двох прихожан. Люди з самого ранку прийшли на подвір’я храму і намагалися потрапити до церкви.

Утім, священник московського патріархату Володимир Гнесь, який ночував у будівлі поруч, взявся розганяти селян. Двоє людей (чоловік та жінка) отримали травми.

Ми маємо документи про реєстрацію права власності на будівлю та землю, тому і вирішили законним шляхом увійти до храму, – розповідає мешканка с. Малинськ Ольга. – Представники Російської церкви перешкоджали мирному входу: вчинили бійку, є постраждалі, які знаходяться у лікарні. Наш односелець Хімін Сергій тепер у лікарні. Більше того, священник вдарив ще одну жінку і кинув її на підлогу.

За словами селян, у конфлікті активну участь брали немісцеві люди. На фото – чоловік спортивної статури під виглядом журналіста провокував на конфліктні ситуації місцеве населення. Дані порушення зафіксовані поліцією, люди надали фото- та відеодокази, зняли побої. Зараз селяни звертаються до влади та поліції, аби ті допомогли громаді села проводити богослужіння у своїй церкві.

священник московського патріархату побив прихожан

молодик, який, за словами селян, вчиняв провокації

пцу свариться із московською церквою

Громада ПЦУ надала редакції копії документів, які засвідчують право власності на храм

у малинську пцу і московський патріархат воюють за церкву

священник МП у малинську побив прихожан пцу

Священник МП

Зв’язатись з представниками УПЦ МП поки що не вдалось.