12°

Побудувати дві школи просять мешканці Сарненського району

Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук разом із начальником управління освіти і науки Григорієм Таргонським проінспектували найпроблемніші освітні заклади Сарненського району. Оглянули загальноосвітні школи в селах Вири та Чабель, громади яких давно чекають на будівництво нових приміщень, адже діючі – критично переповнені.

Вирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів розрахована на 200 учнів, тоді як у школі минулоріч навчалося 536 дітей. Цього ж року до першого класу в селі Вири підуть ще майже сотня дітлахів. Навчаються вирівські школярі у дві зміни без їдальні, спортивного та актового залів.

Схожа ситуація й у Чабельській ЗОШ І-ІІ ступенів. Заклад розрахований на 104 учні, торік там навчалися 241. Першого вересня до школи підуть ще майже 40 першачків. Їдальня та майстерня розташовані у непристосованих приміщеннях. Спортивної та актової зали також немає.

Вирівську та Чабельську школи об’єднує і той факт, що найближчі освітні заклади розташовані від них на відстані понад 10 км, тому організувати довіз дітей до інших шкіл проблематично.

Поки ж громади обох сіл власними силами пристосовують вільні приміщення під класні кімнати, зробили ремонти та навіть намагаються створити новий освітній простір.

Нагадаємо, питання будівництва шкіл в селах Вири та Чабель Сарненського району почали активно обговорювати ще 2012 року. Інформують у прес-службі управління освіти і науки РОДА.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp