Податківці Рівненщини зібрали за півроку на 9 мільйонів гривень податку на землю більше, ніж торік ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
14-08-2017  13:18
Податківці Рівненщини зібрали за півроку на 9 мільйонів гривень податку на землю більше, ніж торік

З січня по лютий 2017 року до місцевих бюджетів Рівненської області надійшло 186,3 млн. грн. плати за землю, що на 9 млн. грн.. більше надходжень відповідного періоду минулого року. Зокрема, власниками та орендарями земельних ділянок – юридичними особами в місцеві скарбниці регіону перераховано 160,5 млн. грн.., а підприємцями – фізичними особами та громадянами – 25,7 млн. грн.


Нагадуємо, що плата за землю плата за землю є обов’язковим платежем у складі податку на майно і включає в себе два види обов’язкових платежів – земельний податок та орендну плату. Перший повинні сплачувати власники землі та землекористувачі, другу – орендарі земельних ділянок, як фізичні, так і юридичні особи.


«Позитивна динаміка у зборі плати за землю з одного боку є свідченням сумлінного ставлення платників області до виконання свого обов’язку щодо сплати податків, а з іншого є результатами спільних зусиль з місцевою владою регіону в напрямі легалізації земельних відносин», – підкреслив в. о. начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук.


ГУ ДФС у Рівненській області

Мета:


Читайте також:12C°
9м/с