10°

Податкова виявила схему привласнення коштів під час ремонту доріг у Рівненській області

Державна податкова служба виявила схему привласнення бюджетних коштів при ремонті автомобільних доріг у Рівненській області

Державна податкова служба виявила схему привласнення бюджетних коштів при ремонті автомобільних доріг у Рівненській області. Про це йдеться в повідомленні Податкової служби, передають Depo.Львів.

Податковою службою виявлено схему протиправної діяльності підприємств Рівненської області у сфері ремонту автомобільних доріг за бюджетні кошти

“Під час відпрацювання матеріалів, отриманих від правоохоронних органів про порушення при проведенні фінансово-господарських операцій з ремонту автомобільної дороги, встановлено, що посадові особи низки підприємств внесли недостовірні дані в акти проведених робіт і наданих послуг.

Це призвело до незаконного привласнення та розтрати бюджетних коштів”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в подальшому порушники провели низку фінансових операцій для приховування незаконних доходів і джерел їх походження.

За матеріалами дослідження, проведеного підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Податковою в Рівненській області розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за ч.2 ст.209 КК за фактом легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Для відшкодування матеріальних збитків накладено арешт на майно на загальну суму 35 млн гривень.

Джерело: депо


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp