21°

Податковою знижкою вже скористались 602 рівнянина

Кампанія декларування минулорічних доходів громадян закінчилася, але не для всіх. Якщо громадянин претендує на податкову знизку, то подати декларацію з метою реалізації такого права можна до кінця 2017 року, нагадують в ДПІ у м.Рівному.

За останніми даними в Рівному своїм правом на податкову знижку вже скористалося 602 жителя міста. Задекларована сума податку з доходів фізичних осіб, що підлягає поверненню платникам, склала 811,1 тисяч гривень. Саме цю суму рівняни отримають на свої рахунки.

Нагадаємо, податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (п.п.14.1.170 п.14.1 ст.14 ПКУ).
Фізична особа має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Пунктом 179.8 ст. 178 ПКУ передбачено, що сума, яка має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену у Декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої Декларації.

Разом з тим, відповідно до ст.166 ПКУ платник податків має право на податкову знижку при дотриманні встановлених цією статтею умов та за наявності відповідних платіжних та розрахункових документів, копій договорів тощо.

Жителі Рівного можуть отримати довідкову інформацію щодо подання декларації з метою отримання податкової знижки в Центрі обслуговування платників ДПІ у м.Рівному або за тел.28-08-25, 26-66-62.

ДФС у Рівненській області


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp