20°

Політраду “Слуг народу” на Рівненщині очолив нардеп Олександр Аліксійчук

Про це повідомив сайт політичної сили з посиланням на результати конференції партійного осередку “Слуги народу” Рівненщини.

Політраду "Слуг народу" на Рівненщині очолив нардеп Олександр Аліксійчук
Юрій Ліпський та Олександр Аліксійчук

До політичної ради також увійшли нардепи від Рівненщини Олександр Ковальчук, Олександр Салійчук, та народний депутат від “Слуги народу” Вадим Струневич. До політради також обрали трьох депутатів Рівнеоблради – Юрія Ліпського, Людмилу Мариніну та Андрія Карауша. Таким чином загальна кількість членів новоутвореного органу наразі складатиме сім осіб.

Політрада контролюватиме втілення програми партії на всіх рівнях. Її головне завдання – забезпечити ефективну взаємодію між центральною, обласною, міською владами та місцевими громадами. Одним із напрямків діяльності Політради стане комунікація із журналістами, активістами та з іншими політичними організаціями, – повідомляє новообраний керівник політради Олександр Аліксійчук.

На конференції також переобрали керівництво Рівненської парторганізації. Тут все без змін – головою обласного осередку залишився обласний депутат Юрій Ліпський.

Нагадаємо, минулого місяця партія “Слуга народу” провела з’їзд, на якому прийняли новий статут і затвердили систему політичних рад.