5°

Поліцейські Рівненщини вшанували героїчний подвиг ліквідаторів

Не лише 26 квітня, а й 14 грудня стало днем вшанування тих, хто захищав нас від атомного лиха ціною власного життя і здоров’я, тих, хто врятував світ.

Близько півтисячі працівників органів внутрішніх справ області працювали в Чорнобильській зоні, четверо із них продовжують нині нести службу в поліції, а 318 — перебувають на заслуженому відпочинку. На жаль, чимало ліквідаторів-правоохоронців немає вже серед нас

«Ми завжди пам’ятатимемо мужність і  професіоналізм ліквідаторів наслідків на Чорнобильській АЕС, зокрема і наших колег, — зазначив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький.  — Це дійсно була їхня самовідданість і самопожертва заради порятунку мільйонів людей».  

Сьогодні керівництво та працівники поліції долучилися до молебню за загиблими, що відбулися біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи в Рівному, та поклали квіти до підніжжя. 

Участь у заходах із вшанування подвигу ліквідаторів у подоланні наслідків глобальної катастрофи на місцевому рівні взяли також і працівники територіальних підрозділів поліції області. 

Джерело: Національна поліція


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp