Поліція просить мітингувальників розблокувати дороги "по-хорошому" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
21-11-2018  13:51
Поліція просить мітингувальників розблокувати дороги “по-хорошому”

Поліція закликає водіїв нерозмитнених автомобілів  проводити акції протесту в рамках правового поля, не порушуючи прав інших громадян.

В разі подальших спроб блокування транспортних комунікацій – до правопорушників будуть застосовуватися передбачені законом заходи,” – йдеться у офіційному повідомленні Нацполіції. 

Національна поліція України наголошує:

“кожен громадянин має гарантоване Конституцією України право на мирний протест. Водночас обов’язком органів державної влади, зокрема Нацполіції, є не лише забезпечити права учасників таких мирних зібрань, а й не допустити порушення конституційних прав інших громадян, які не є учасниками цих масових заходів. Зокрема, їхнього права на вільне пересування.

Станом на сьогодні поліція вже відкрила і розслідує 5 кримінальних проваджень за фактом блокування транспортних комунікацій в рамках статті 279 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу, виправних робіт, арешту і позбавлення волі.

Такі провадження відкриті за фактом блокування доріг у Рівненській, Черкаській, Чернігівській та Житомирській областях.

Застерігаємо: у випадку порушень законодавства України до порушників будуть застосовані передбачені законодавством заходи поліцейського примусу.”

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
5C°
3м/с