8°

Національна поліція

Поліція Рівненщини викрила двох нелегалів – афганця та пакистанця

За оперативною інформацією працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, ГУНП в Рівненській області спільно із працівниками Управління міграційної служби вчора, 14 грудня, у Дубенському районі виявили двох іноземців, які йшли узбіччям автодороги “Київ-Чоп”.

Чоловіки не володіли та не розуміли української мови, а також не мали при собі жодних документів. Для з’ясування усіх обставин обох доставили до Дубенського відділу поліції. 

Поліція Рівненщини викрила двох нелегалів - афганця та пакистанця

Оперативники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, встановили, що невідомими виявилися 18-річний громадянин Афганістану та 20-річний – Пакистану. Із їх слів, вони їхали вантажівкою із Сербії до Німеччини. Іноземці пересувались у багажному відсіку в місці для зберігання запасного колеса. Однак, зізналися, що не змогли далі їхати в таких умовах, тож 13 грудня залишись в Україні, де  їх і виявили у Дубенському районі. Чоловіки були виснажені та голодні. Крім того, не мали при собі грошей.

Поліцейські купили їм їсти та відвезли обох молодих чоловіків до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.

Вирішується питання про транспортування працівниками УДМС нелегальних мігрантів із території України.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp