18°

погода у Рівному

Поліція шукає блогера, який познущався над бійцем АТО (ВІДЕО)

В липні цьогоріч блогер Артур Сороченко, мешканець Бердичева, познущався над бійцем АТО – ображав та бив його, знімаючи це на камеру. Відео знущань набуло резонансу у соцмережах та ЗМІ.

Однак незрозуміло було, де сталася така подія, та й заяв до поліції зі скаргами не надходило. Встановити місце події намагалися як користувачі інтернету, так і детективи Хмельницького відділу поліції. Зрештою, дослідивши матеріали та вивчивши усі факти, поліції вдалося розпізнати, що сталося це у Хмельницькому. Одразу й було розпочате кримінальне провадження.

Потерпілого вдалося знайти та переконати написати заяву про злочин, аби винний відповів перед законом. Завдяки цьому стало можливим оголосити підозру блогеру заочно та отримати від суду дозвіл на його затримання.

Зараз Артур Сороченко оголошений у розшук.

Поліція Хмельниччини висловлює подяку усім небайдужим громадянам, які не дозволили залишитися поза увагою суспільства зухвалому злочину, вчиненому відносно учасника АТО скандальним блогером.

А також звертається до всіх, хто володіє будь-якою інформацією щодо його можливого місця перебування, з проханням на умовах повної конфіденційності надати цю інформацію до найближчого відділення поліції або за номером 102.

Один із роликів блогера Артура Сороченка, на якому він погрожує бійцям батальйону АЗОВ. Увага, ненормативна лексика!