19°

погода у Рівному

Поліція застрелила полтавця, який погрожував підірвати правоохоронця. Він переховувався тиждень

Поліцейські знайшли та застрелили полтавця Романа Скрипника, який 23 липня взяв у заручники поліцейського та погрожував підірвати його та себе, а потім тиждень переховувався.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Скрипника знайшли вночі 1 серпня у селищі Опішня на Полтавщині. У поліції кажуть, що коли «його дії почали загрожувати життю поліцейських, снайпер знешкодив чоловіка».

Як повідомляє заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, Скрипник переховувався у покинутому будинку. Коли до приміщення зайшов капітан поліції, Скрипник взяв його у заручники та погрожував підірвати гранатою. Тоді й вирішили застрелити чоловіка.

Заручник мав три секунди для того, щоб відскочити від місця вибуху гранати. Він залишився живим та неушкодженим, — написав Геращенко.

Речник МВС Артем Шевченко зазначає, що тиждень Скрипник переховувався «по полях і лісах».

Полтавські правоохоронці 23 липня намагалися затримати Романа Скрипника за підозрою у крадіжці авто, але він чинив опір. Скрипник дістав гранату, взяв у заручники поліцейського та погрожував підірвати її, якщо його не відпустять. Після перемовин рядового поліцейського замінили на начальника карного розшуку Віталія Шияна.

Скрипнику надали автівку і він зміг виїхати за межі міста з заручником. Потім він залишив поліцейського та машину на дорозі та втік у ліс.

Правоохоронці не могли знайти його понад тиждень. Раніше Роман Скрипник був судимий за дрібну крадіжку, шахрайство, зберігання наркотиків.

Джерело: Громадське