28°

Rivne Media Рівне Медіа

Помер кіборг з Рівненщини, який 5 років намагався подолати наслідки тяжкого поранення

Джерело: Рівне Медіа

Сьогодні, у п’ятницю, 27 березня, пішов з життя кіборг з міста Костополя, що на Рівненщині, Андрій Мельник. Отримавши тяжке поранення 5 років тому, він щодня лікувався в намаганні подолати наслідки та повернутися до повноцінного життя.

З початком АТО на Сході України він одним з перших прийшов у військкомат у рідному Костополі і відправився на Донбас захищати нашу державу. Спочатку Андрій служив у 80-й аеромобільній бригаді у Львові, а згодом його перевели у 81-у десантну-штурмову бригаду.

Він – один з кіборгів, хто захищав Донецький аеропорт і вижив. Після цієї битви наприкінці січня мав їхати на ротацію у відпустку. Напередодні від’їзду у Костянтинівці вийшов в місто у цивільному, але там на заправці зустрів п’яного українського офіцера, який сприйняв його за ворога і почав стріляти в хлопця. Внаслідок поранення в нього були пошкоджені шлунок, кишківник та спинний мозок.

Хлопець опинився прикутим до інвалідного візка. Він щиро вірив, що стане на ноги і неодмінно сам знайде собі кохану дівчину. Втім, сьогодні Герой пішов з життя… 

Портал “Рівне Медіа” висловлює щирі співчуття рідним і близьким Андрія Мельника. Царство Йому небесне!..