17°

Попри Різдво: депутати Рівнеради працюють, аби владнати конфлікт довкола будівництва Kronospan

Джерело: Радіо Трек
Нині засідає тимчасова спеціально створена депутатська комісія

Виробництво на Рівненщині матиме не тільки сучасне і сертифіковане європейське обладнання, а й одні з найкращих у всьому світі фільтраційних системи, в тому числі UTWS та WESP. Це передові технології, які Kronospan впроваджує першим в Україні.

Kronospan рухається на три кроки вперед, будує сучасні виробництва, щоб навіть через кілька років вони випереджали новітні європейські екологічні норми. Загальна вартість інвестиції у пилогазоочисні технології заводу в Городку перевищить 20 мільйонів євро.

Загалом завод Kronospan на Рівненщині – це 200 мільйонів євро іноземних інвестицій. Середня заробітна плата робітників підприємства Kronospan у Городку становитиме 15-18 тисяч гривень на місяць.

Робота в компанії Kronospan – це достойний рівень оплати праці, прозорі трудові відносини та дотримання соціальних гарантій згідно з законодавством України, – каже директор ТОВ «Технопривід Інвест Груп» Павло Пильтяй.

 

Передбачається, що після виходу заводу на проєкту потужність, щороку підприємство сплачуватиме понад 350 мільйонів гривень податків і зборів, з них 25 мільйонів поповнюватимуть саме бюджет Городоцької сільської ради. А це суттєво допоможе розвивати та розбудовувати місцеву громаду, переконані на підприємстві.

Нагадаємо, на комісії нині присутні депутати міської ради, мешканці Городка, представники ГО «Екоклуб» та представники промислового підприємства.

29 грудня 258 осіб у Городку взяли участь у громадських слуханнях щодо будівництва промислового підприємства. Усі вони висловилися проти такого сусідства у їх населеному пункті. Крім того, місцеві жителі зібрали підписи під зверненням до голови Рівненської ОДА.