Пособника в підготовці до вбивства знайшли і судитимуть | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
29-03-2019  13:00
Пособника в підготовці до вбивства знайшли і судитимуть

Чоловік, причетний до підготовки вбивства, який кілька місяців переховувався від поліції, зараз у СІЗО і зможе вийти лише під заставу у розмірі 384200 грн.

Прокуратурою Рівненської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням учасника організованої злочинної групи, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 115 КК України (готування до вчинення умисного вбивства, вчинене у складі організованої злочинної групи, пособництво). 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області під процесуальним керівництвом прокуратури області.

Зібраними у матеріалах кримінального провадження доказами встановлена причетність 48-річного обвинуваченого до «стійкого бандитського угруповання», яке готувало на замовлення умисне вбивство рівненського підприємця. Завдяки професійним та злагодженим діям працівників прокуратури та поліції у липні 2018 році особливо тяжкий злочин вдалося попередити на етапі його підготовки.

Чоловік кілька місяців переховувався від органу досудового розслідування за межами області, однак був розшуканий та доставлений правоохоронцями до ізолятора тимчасового тримання у м. Рівне.

Слідчий суддя Рівненського міського суду ухвалив обрати зазначеній особі запобіжний захід у виді тримання під вартою з правом внесення застави у сумі 384200 грн. 

На даний час обвинувальний акт стосовно інших двох учасників (виконавців) злочинних діянь уже перебуває на розгляді суду.

Прес-служба прокуратури Рівненської області
  • Курси перукаря рівне
4C°
4м/с