Повстанській криївці на Гурбах – бути! | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-08-2020  14:34
Повстанській криївці на Гурбах – бути!
Джерело: Здолбунівська РДА

Сьогодні, 4 серпня, голова Здолбунівської районної державної адміністрації Леонід Власюк, голова районної ради Олег Дацюк спільно з директором Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею Олегом Тищенком ознайомилися зі станом проведення  капітального ремонту музейної споруди Повстанської криївки в урочищі Гурби.

Кошторисна вартість вказаного проєкту  становить 1 085 142 тис. грн. Цього року з районного бюджету було виділено кошти в сумі 500 000 грн.

Нагадуємо, що першу доступну для відвідувачів криївку збудовано ще у 2011 році. На жаль, протягом 7 років існування вона стала непридатною для відвідувачів.

У 2018 році всі експонати, що вдалося зберегти, було передано до Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею на тимчасове зберігання, а криївку було закрито для відвідувачів задля її відновлення.

Допоки відбуватимуться будівельні роботи, для музейників Здолбунівщини постало нове завдання – докласти максимальних зусиль щодо відновлення та реставрації експонатів криївки. Адже криївка на Гурбах відбулася як локація й для тих, хто цікавиться історією, й власне для монастиря. Тому відновлення криївки за всіма сучасними будівельними вимогами і засобами безпеки – надважлива справа для громади Здолбунівського району.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
8C°
1м/с