18°

Працівники рівненського підприємства поїхали з протестом до Львова

Джерело: Радіо Трек
До Держприкордонслужби
 

Рівненський льонокомбінат (ТМ Goldi) опинився у неприємній ситуації.

Власник підприємства Олег Червонюк у своєму facebook розповів, що запрошених із Туреччини фахівців не пропустили на кордоні. Мовляв, «незрозуміла мета візиту». Хоча їх дуже чекають у Рівному і зокрема на підприємстві.

Олег Червонюк пояснює:

Суть у тому, що четверо фахівців із Туреччини, офіційно запрошених Рівненським льонокомбінатом (ТМ Goldi) для навчання працівників роботі на новому обладнанні, також наша компанія придбала їм квитки, були затримані у львівському аеропорту, їх утримували (12!) годин — без перекладача, пояснень, змусивши підписувати сформовані українською мовою документи, яких вони не могли прочитати, звісно.

 

Усе скидалося на те, що просто чекали хабаря.

 

А не отримавши, бюджетним коштом відправили назад до Туреччини — це 35 тисяч гривень. Багато це чи мало — хай скажуть учитель, лікар чи пенсіонер, яким платять із бюджету.

 

Отож колектив Рівненського льонокомбінату (ТОВ Т-Стиль, ТМ Goldi) збирається влаштувати акцію протесту біля Львівського аеропорту і Західного управління Держприкордонслужби у Львові.

“Думаю, тисяча протестувальників на території аеропорту, які зустрічатимуть європейських гостей із плакатами “Stop Ukrainian Corruption!” змусять владу звернути увагу на цю проблему, а також звільнити капітана Ольгу Кардаш із Держприкордонслужби з причини службової невідповідності”, – зауважив Олег Червонюк.

Керівник льонокомбінату зазначає, що особливо цинічним виглядає формулювання рішення: “незрозумілість мети візиту”.

Тож сьогодні десятки автобусів із працівниками Рівненського Льонокомбінату вирушили до Львова пікетувати Західне управління Держприкордонслужби.