10°

Правоохоронці та вогнеборці проводять інструктажі з священниками напередодні Різдва

Напередодні Різдва поліцейські, рятувальники та нацгвардійці перевіряють культові споруди та місця масового зібрання громадян, аби не допустити порушень публічної безпеки та порядку.

 У період різдвяних свят на території Рівненської області відбудуться богослужіння у храмах за участю щонайменше 140 тисяч вірян. Поліцейські проводять зустрічі із головами релігійних громад щодо недопущення правопорушень на міжконфесійному ґрунті.

Крім того, у складі мобільних груп працівники поліції спільно із рятувальниками інспектують храми на дотримання правил пожежної безпеки, а також наявності вибухонебезпечних предметів, що можуть нести загрозу життю та здоров’ю громадян.

У ніч на сьоме січня майже у 650 населених пунктах відбудеться більш ніж 800 богослужінь. У цей період особовий склад поліції Рівненської області нестиме службу у посиленому режимі. До охорони правопорядку будуть задіяні близько п’ятисот працівників поліції, національної гвардії та громадських формувань.

Правоохоронці просять  із розумінням поставитися до посилених заходів безпеки, бути пильними та повідомляти на оперативні лінії «102» або «101» про підозрілих осіб, підозрілі предмети та можливі провокації, а також поводитись толерантно та не порушувати публічний порядок.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp