Про 300% доплати медикам: кому вже виділили гроші на Рівненщині | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-04-2020  18:26
Про 300% доплати медикам: кому вже виділили гроші на Рівненщині
Джерело: Радіо Трек
А хто чекатиме

Працівникам екстреної допомоги на Рівненщині виділили понад півтора мільйона гривень на доплати. Про це повідомили в обласному управлінні охорони здоров’я.

Нагадаємо, що згідно з новим законом про соціальні гарантії, медики, які борються з поширенням коронавірусу отримують надбавки до 300% зарплати. Медики госпітальних баз у Рівному та Сарнах  отримають гроші пізніше, говорить керівник управління охорони здоров’я Рівненщини Олег Вівсяник:

Ми зробили відповідні розрахунки на доплату працівникам, які працюють вже місяць на госпітальних базах це Рівненська міська та Сарненська районна лікарні. Ми чекаємо змін до бюджету. Потім МОЗ нам виділить ресурси на проведення таких доплат.

Йдеться про доплати за березень, каже Олег Вівсяник. Розрахунки доплат управління зробило та надіслало в Уряд також для працівників інших госпітальних баз на Рівненщині. Усього в області їх є 5.

Вівсяник додав, що нині бригади, які цілодобово чергують в мед закладах забезпечені житлом на базі медзакладів, харчуванням і побутовими умовами.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
10C°
3м/с