18°

Програма заходів до Дня Європи у Рівному

Майстер-клас з травоплетіння, веселі уроки іноземної мови, святковий боді-арт – так у Рівному пройде День Європи, який відзначатиметься у суботу 18 травня.

Розпочнеться відзначення Дня Європи з ходи від майдану Магдебурзького права до Майдану Незалежності о 14.00. Після чого місцеві колективи виступлять зі святковою програмою.    

Рівняни та гості міста матимуть можливість відвідати майстер-класи з виготовлення об’ємних паперових прикрас, травоплетіння, чоловічої стрижки від майстрів-барберів, бойового гопаку та кулінарії від мережі кав’ярень “Чорна королева”.

Батьки з дітьми зможуть весело провести час на уроках гончарства, малювання та іноземної мови. А також розмалювати собі обличчя на святковому боді-арті, послухати цікаві розповіді про плавання для немовлят і відвідати розвиваючі заняття для дітей від Центрів розвитку дитини.

Усі бажаючі візьмуть участь у спортивних змаганнях та пізнавальних іграх, після чого на майдані Незалежності виступить міжнародний інструктор та представник найпопулярніших у Європі й світі видів фітнесу.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА