Проти "Дубноводоканалу" вимагають порушити кримінальну справу | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
14-08-2019  13:46
Проти “Дубноводоканалу” вимагають порушити кримінальну справу

КП «Дубноводоканал» не допустило інспекторів з охорони навколишнього природного середовища до проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу у Фейсбук.

Протягом 2015-2019 року Державною екологічною інспекцією були встановлені факти наднормативних скидів забруднюючих речовин зі зворотними водами в р. Іква. За це порушення посадових осіб “Дубноводоканалу” було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів. Від них вимагалося відшкодувати збитки, заподіяні державі, а також усунути виявлені порушення.

Приписи інспекції підприємство не виконувало. Це є порушенням статті 50 Конституції України і несе небезпеку для довкілля.

По даному факту проінформовано Рівненську обласну адміністрацію. Матеріали скеровано до Головного управління національної поліції в Рівненській області та прокуратури Рівненської області для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом можливого вчинення посадовими особами КП «Дубноводоканал» правопорушень, передбачених статтями 366 та 242 Кримінального кодексу України.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
0C°
8м/с