Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Проєкт віртуального музею в Острозі виграв 400 тис грн ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-06-2019  18:00
Проєкт віртуального музею в Острозі виграв 400 тис грн

Проєкт «Віртуальний музей спадщини князів Острозьких» переміг у конкурсі «Створюємо інноваційний культурний продукт» від Українського культурного фонду.

Що планують зробити за грант у розмірі 415 тисяч гривень, розповіли керівниця Туристично-інформаційного центру Острога Анастасія Драчук і завідувачка відділу туризму та охорони культурної спадщини Олеся Гощук.

«Віртуальний проєкт ми плануємо реалізувати упродовж 5 місяців. Він має на меті створити унікальний продукт, який буде презентувати онлайн експонати з музею Князів Острозьких. Опис до усіх об’єктів на нашому сайті буде перекладено на 4 мови: англійською, польською, білоруською і литовською», – зазначає Анастасія Драчук.

Окрім оцифрування 20-ти автентичних експонатів, автори проєкту планують зняти 5 відео з використанням технології віртуальної реальності, а також розробку 3D туру музеєм.

Також для презентації результатів проєкту та популяризації надбань доби князів Острозьких буде організовано міжнародний форум «Культурна спадщина князів Острозьких та її місце в XXI столітті».

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДАКоментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


21C°
4м/с