ПвК «Захід» відпрацювали навички боротьби із загрозою з неба (ФОТО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
23-04-2019  13:30
ПвК «Захід» відпрацювали навички боротьби із загрозою з неба (ФОТО)

В рамках заходів бойової підготовки триває відпрацювання взаємодії та практичних навичок підрозділів радіотехнічного батальйону повітряного командування «Захід». Особовий склад радіолокаційної станції вийшов у район виконання завдань за призначенням з метою нарощення радіолокаційного поля та організації захисту від активних радіоелектронних перешкод, а також своєчасного виявлення і супроводу повітряних об’єктів умовного противника.

Процес ліквідації загрози з неба складається з цілого комплексу заходів, тож окрім розгортання та запуску радіолокаційної станції, військовослужбовці підрозділу відпрацювали організацію прибуття ремонтно-відновлювальної бригади з метою імітації відновлення боєздатності радіоелектронної техніки.

За словами заступника командира радіотехнічного батальйону ПвК «Захід» з морально-психологічного забезпечення капітана Віталія Шевченка, командуванням частини організовано співпрацю з місцевим населенням, засобами масової інформації та органами місцевого самоврядування.

Повідомляє відділення спецкорів Інформагентства Міноборони (м. Рівне)

Фото – капітан Олексій Мосейченок
  • Курси перукаря рівне
10C°
4м/с