17°

Суспільне

Речниця Зеленського пояснила, чому він довго не їхав на Рівненщину ЕКСКЛЮЗИВНО

Володимир Зеленський переносив свої візити на Рівненщину через гнучкий графік, а обмеження для журналістів щодо висвітлення візиту пов’язані із насиченим графіком та неможливістю скрізь встигнути. Так відповіла Суспільному речниця президента Володимира Зеленського на питання про його перебування на Рівненщині.

Нагадаємо, другий візит у цю область на посаді глави держави Зеленський здійснив 1-го жовтня. Хоча розмови про його приїзд почались ще у серпні.

“У президента дуже гнучкий графік, який ще й через ковід постійно коригується. Можуть бути поїздки за кордон, прийняття іноземних гостей високого рівня, які теж коригуються через зміни правил логістики в нових епідеміологічних умовах. Або внутрішні виклики, які вимагають уваги президента”, – пояснила причину Юлія Мендель.

Також Суспільне запитало, чому акредитовані журналісти висвітлювали тільки перебування президента на будівництві спорткомплексу по вулиці Макарова, тоді як сам Зеленський побував на цілому ряді об’єктів.

Юлія Мендель зазначила, що у всіх областях журналісти перебувають лише на одній локації, бо графік президента дуже насичений, а логістика – дуже динамічна.

“Він приїжджає в область не для піару, а для вирішення важливих соціальних, інфраструктурних, промислових питань регіону, аби поспілкуватися з людьми і дізнатися етапи впровадження проектів, ініційованих президентом. Попри насичений графік, в рамках візиту президент завжди зустрічається з медіа, аби розповісти журналістам про свої враження, відповісти на питання, які цікавлять, – пояснила Мендель.

Речниця Зеленського додала, що пересування журналістів з президентом є нереальним через безпеку, динаміку та насиченість графіку.

Джерело: Суспільне