17°

Рівне подалося на участь у ґрантовому проекті

Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій здійснило підготовку проектної заявки “Підтримка малого та середнього підприємництва” для участі у конкурсі за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).

Про це повідомляє Рівненська міська рада.

Цілі і завдання проекту:

  1. Створення порталу для місцевого бізнесу.
  2. Проведення конкурсу стартапів: дає можливість отримати фінансову підтримку на розвиток власної справи, реалізувати власну бізнес-ідею.
  3. Покращення smm-навичок для представників бізнесу (просування бізнесу в соціальних мережах, що дозволить збільшити кількість постійних клієнтів, поліпшити комунікацію з цільовою аудиторією).
  4. Створення меблевого кластеру: організаційне оформлення, проведення стратегічних сесій.
  • Оціночна вартість: 550 тис. грн.
  • Партнери: виконавчий комітет Рівненської міської ради, Міжнародна організація з міграції.
  • Однією з умов конкурсу є наявність ініціативної групи у складі 10 осіб з розробки та реалізації проекту. Ініціативна група від Рівненської територіальної громади об’єднала представників місцевої влади, місцевого бізнесу, громадських організацій, представників соціально уразливих груп, таких як внутрішньо переміщені особи, національні меншини, люди з особливими потребами та ін.
  • Міжнародна організація з міграції проведе виїзні оціночні візити в попередньо відібрані громади для зустрічей з ініціативними групами на чолі с головою територіальної громади. У рамках цих зустрічей громада матиме можливість презентувати свою громаду та плани її стратегічного розвитку, власного досвіду реалізації спільних проектів, і безпосередньо проект, який пропонується на розгляд Міжнародної організації з міграції. Відібрані за результатами оціночних візитів громади почнуть розробку детальної пропозиції та бюджету запропонованого проекту.
  • З метою залучення додаткових фінансових ресурсів, фахівці управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій постійно здійснюють моніторинг актуальних грантів і програм.