Рівне стане учасником Всесвітньої кліматичної мобілізації міст "Дій за Клімат" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
06-09-2018  10:07
Рівне стане учасником Всесвітньої кліматичної мобілізації міст “Дій за Клімат”

7 вересня Рівне стане учасником світової кліматичної ініціативи  “Дій за Клімат”, метою якої є об’єднання зусиль кожної країни та міста у протидії кліматичним змінам. Хвиля кліматичної мобілізації пройде на 5 континентах, очікується понад 700 заходів, 17 з яких відбудуться в українських містах.

7 вересня в Рівному відбудеться вулична арт-акція. Сад історій, Екоклуб, Екоцентр ПДМ, Країна зелених змін, Збережемо Устю та Купа пригод запрошують всіх на акцію “Дій за клімат | Рівне” о 14.00 на площу біля Палацу дітей та молоді  (вул. Кн. Володимира 10).

Метою рівнян є сформувати чітке завдання до міської влади невідкладно розробити та впроваджувати дієву кліматичну стратегію міста, що включає перехід до використання безпечних відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) та заходи з адаптації Рівного до кліматичних змін.

Під час акції учасники разом намалюють масштабний банер – заклик до міської влади та громади діяти за клімат, який розмістять на вежі в парку, та передадуть підписане звернення до мерії. Крім того, в програмі акції працюватимуть локації з різних екотем (енергоефективність та ВДЕ, озеленення, сортування відходів, екотуризм,  екоосвіта тощо), відбудуться флеш-моби, конкурси та цікаве спілкування. На захід запрошено представників міської влади та мешканців міста, будемо говорити про Рівне, яке хочемо бачити у 2050 році.

Ініціаторами світової мобілізації є міжнародний кліматичний рух 350.org

Детальніше про акцію в Рівному на сторінці події у Facebook https://www.facebook.com/events/315547378997006/

Паралельно в 17 інших  містах відбудуться локальні активності, також приурочені до глобальної кліматичної мобілізації “Дій за клімат”.  Разом з Рівнем, свою участь у глобальній кліматичній мобілізації зареєстрували Вінниця, Диканька, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Житомир, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Одеса, Черкаси, Чернівці, Чортків, Хмельницький.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
9C°
3м/с