Рівне у списку міст, які найбільше зекономили на святкуванні Нового року | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
01-01-2021  13:35
Рівне у списку міст, які найбільше зекономили на святкуванні Нового року
Фото: Lidiya Gatsko/Facebook

ГО “Рух ЧЕСНО” проаналізувала, у скільки обійшлося святкування Нового року владі різних українських міст. Рівненський голова потрапив у список найекономніших очільників.

Найдорожчим святкування Нового року було для мешканців Бучі. Тут місцева влада виділила майже 4 млн гривень. У розрахунку на одного жителя міста це майже по 108 гривень. У Маріуполі виділили 12,3 млн гривень, по 28,3 грн в розрахунку на одного мешканця. Дніпро виділив 5 млн — лише по 5 гривень.

Найдешевшим виявилося святкування у Львові, Хмельницькому, Рівному, Івано-Франківську та Херсоні. Там підготовка до свят обійшлася мешканцям міста менш ніж в 1 гривню на особу.

Витрати з бюджету Рівненської міської ради витрати становили 128 тис. гривень, які були передбачені на встановлення новорічної ялинки та проведення новорічних заходів.

У Луцькій міській раді передбачили на новорічні свята понад 1 млн гривень, з яких 276 тис. витратили на проведення новорічних та різдвяних заходів у місті. Ще одна важлива стаття витрат — 243 тис. гривень на подарунки дітям атовців, різних вразливих груп та пільгових категорій. На придбання ялинки кошти не витрачалися, тому що в центрі міста щороку прикрашають три живих ялинки. Закупівля іграшок та гірлянд обійшлася міському бюджету приблизно у 200 тис. гривень.

Рух ЧЕСНО проаналізував, скільки коштів передбачили на новорічні витрати 2020–2021 років у бюджетах 18 міськрад і які суми витратили з місцевого бюджету в розрахунку на одного мешканця.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-14C°
3м/с