33°

Рівнегаз перевірить реальні показники лічильників, бо не довіряє споживачам

У квітні користувачі онлайн-сервісів зіткнулися зі труднощами при передачі показань лічильників газу. Так сталося тому, що холодна та затяжна зима призвела до різкого зростання споживання газу, а ринкові умови – до різкого стрибка цін в цей же період. Це змусило багато домогосподарств шукати можливості по зниженню фінансового навантаження на сімейні бюджети.

mde

Про це повідомляє “7Днів” з посиланням на АТ “Рівнегаз”.

Відтак, в січні-лютому 2021 року домогосподарства з газовим опаленням передавали “Рівнегазу” обсяги споживання до 50 куб. м на місяць, що не може відповідати дійсності. Тому, щоб привести у відповідність нараховані суми до реального споживання, АТ “Рівнегаз” прийняло рішення про проведення повної інвентаризації показань лічильників газу “в ручному режимі”.

Оскільки ситуація з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Рівненській області залишається складною, то перевірку показань лічильників контролери будуть проводити з урахуванням епідемічної ситуації. Всі контролери щодня перед виходом на лінію проходять медогляд і перевірку наявності засобів індивідуального захисту.

Як відомо, в штаті АТ “Рівнегаз” зараз налічується 95 контролерів, які зможуть обходити до 2800 домогосподарств на день. Тому процес інвентаризації буде тривати протягом декількох місяців.

Для того, щоб привести у відповідність нараховані суми до реальних показників споживання, контролери будуть проводити фотофіксацію показань лічильників за допомогою мобільного додатку. Це триватиме кілька секунд, тому АТ “Рівнегаз” просить споживачів надавати доступ до приладів обліку його представникам.

Контролери газорозподільної компанії вже почали інвентаризацію, в ході якої здійснюється фотофіксація поточних показань.