Рівненська делегація відвідала нараду з питань об'єднання територіальних громад, яка відбулася у Києві | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-05-2017  16:14
Рівненська делегація відвідала нараду з питань об’єднання територіальних громад, яка відбулася у Києві

Aсоціація міст України для всіх областей організувалa семінар-нараду, на якій обговорили підсумки, успіхи та перспективи об’єднання територіальних громад, приурочивши подію до третьої річниці децентралізаційної реформи в нашій державі.

На відкритті заходу віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко наголосив, що на сьогодні в Україні створено 413 об’єднаних теpиторіальних громад, найкращим доказом спроможності яких є постійне зростання доходів. Так, лише за перший квартал цього року ця цифра склала 33 %. Говорячи про найближчі перспективи, віце-прем’єр відзначив, що наразі одними з найбільш актуальних завдань є допомога громадам у написанні ефективної стратегії їхнього подальшого розвитку та сприяння розвитку освіти і спорту. Також Зубко наголосив на важливості медичної реформи та питанні громадської безпеки – це створення пожежних ДЕПО та поліцейських станцій. Нині ЄС спрямував 652 млн. грн на секторальну підтримку.


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан повідомив, що до кінця року планується об`єднати 600 громад в Україні.


Повідомляє проект ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ

Мета:


Читайте також:8C°
10м/с