Рівненські кікбоксери зайняли 4 місце в топ-10 України | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
08-02-2019  15:00
Рівненські кікбоксери зайняли 4 місце в топ-10 України

В Чернігові пройшов чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед школярів та студентів. Було 635 учасників з 19 обласней України. Рівненський бійцівський клуб FCLC «Ліга Чемпіонів» в складі 24 учасників посів 4 місце в ТОР-10. 

В підсумку проведених поєдинків вихованці рівненського клубу вибороли 22 нагороди: дев’ять – золото (Боженко Марія, Ворон Іван, Гук Данило, Дудник Ігор, Зінчук Максим, Івтушок, Мельник Божена, Самедов Хабіб, Сімонович Ілона), сім – срібло (Зінчук Максим, Овсієнко Олексій, Орел Влад, Тищук Даня, Лисик Діма, Левчук, Максим) та шість – бронза (Боженко Богдан, Лук’янчук Женя, Ничик Саша, Смаглюк Сергій, Лисик Ігор, Нагорний Ярослав, Леоновець Діма).

Міжнародний Олімпійський комітет визнав кікбоксинг WAKO тимчасовим членом і це ще більше посилило популярність даного виду спорту.

Підтримує кікбоксерів ФСТ «Динамо», на базі якого розташований бійцівський клуб на Пушкіна 4, адже серед вихованців є діти правоохоронців, що активно беруть участь у тренувальному та змагальному процесах, а також міська федерація кікбоксингу Вако, яка організувала навчально-тренувальні збори для вихованців клубу і це дало позитивні результати на Чемпіонаті України.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
4м/с